(0)

Selecteer Regio

VOEDING

Centrale Voeding-Horeca-Diensten: wie, wat, waar, wanneer,...


Praktische informatie

ABVV HORVAL

Kuringersteenweg 292  - Grote Markt 48

3500 Hasselt                   - 2300 Turnhout

Tel: 011/87 39 29            - 014/40.03.25

Fax: 011/87 26 58           - 014/40.03.26

Gewestelijk secretaris: Nicole Houbrechts

Adjuct secretaris: Edith Houbrechts

PropagandistenFalke Jolling, Laura Snyders

Klachtenbehandeling: Ann Missiaen  / Sally Lemmens 

                                   Ronald Berghmans (Kempen)

Ledenbeheer: Sally Lemmens

                       Falke Jolling (Kempen)

Syndicale premies: Sally Lemmens

                               Falke Jolling (Kempen)

Boekhouding: Edith Houbrechts

e-mail: nicole.houbrechts@abvv-voeding.be

             ann.missiaen@abvv-voeding.be

             edith.houbrechts@abvv-voeding.be

             falke.jolling@abvv-voeding.be

             sally.lemmens@abvv-voeding.be

             ronald.berghmans@abvv-voeding.be

             laura.snyders@abvv-voeding.be

Openingsuren

Maandag       9u00-12u00 + 13u30-16u00

Dinsdag         9u00-12u00 + 13u30-16u00

Woensdag     gesloten

Donderdag    9u00-12u00 + 13u30-16u00

Vrijdag          9u00-12u00

Onze Diensten

  • Behandelen van klachten mbt lonen, werkvoorwaarden, ...
  • Juridisch advies
  • Syndicale premie
    - Horeca 2009: 128 euro
    - Voedingshandel 2009: 128 euro
    - Voedingsnijverheid 2009: 135 euro
  • Syndicale Pers "De Werker"
  • Voor vragen ivm werkloosheid kan u steeds terecht op uw plaatselijk ABVV-kantoor

Contact

  • Nicole Houbrechts - Gewestelijk Secretaris - 011 87 39 29

Andere sites

Zoek op trefwoord

arbeidsovereenkomst CAO loon sociale verkiezingen tijdskrediet werknemers

Terug Top